Kurumsal

Amik Süt'e Hoş Geldiniz

Çevresel etkilerimizi yönetme biçimimizi sürekli olarak geliştirmeye kararlıyız ve uzun vadeli sürdürülebilir bir işletme olma hedefimize doğru yol alıyoruz.

Daha Fazla

Amik Süt Hakkında

 

Amik Süt Tesisi

Doğal ve hijyenik ürünler sunmayı ve kalite standartlarını daima yüksek tutmayı ilke edinmiştir. Tesisimiz, bu ilke doğrultusunda kendine ait çiftliklerinde yer alan yüksek verime sahip kaliteli hayvan varlığıyla ve yine kendine ait tarımsal sahasındaki bitkisel üretime dayalı olarak geliştirdiği kaliteli yem ve doğru beslenme uygulamaları ile süt üretimini gerçekleştirmektedir. Güvenilir yöntemlerle elde edilen süt varlığımız, modern tesisimizde doğal, sağlıklı yapısıyla ve lezzetli aromasıyla sofralara farklılık getirecek künefelik peynir, böreklik peynir,kahvaltılık peynir, yoğurt, ayran, tereyağı, çökelek, ve yöresel peynir çeşitlerine (sıkma, dil ve örgü peyniri) dönüştürülmektedir. Sizlerden aldığımız destek ve güven ile kendimizi geliştiriyor, ürün yelpazemizi her geçen gün arttırmaya özen gösteriyoruz. Amik Süt üretim fabrikasında üretilen tüm ürünler özenle işleniyor, tüm doğallığı ile sofralarınızı süslüyor.

 
Amik Süt Ürünleri, geleneksel tadın, teknolojinin getirdiği modern hizmetlerin eğitimle desteklendiği ve bütünleştiği ürün yelpazesini daima sunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

İnsanların yaşam kalitesini artıran, güvenilir, sağlıklı ve menşei belli süt ürünleri sunmak. Sütün en iyi ve en doğal haline ulaşmanın bir ayrıcalık olmasının önüne geçerek, bu lezzet geleneğini tüm Türkiye'ye yaymak.

Kalite Politikamız
 
Ulusal ve uluslararası standartlar, kanun ve mevzuatlara uygun ürün ve hizmetler sağlamak,
Modern entegre tesislerimizde Doğal, Katkısız ve Hijyenik koşullara uygun, insan sağlığı için yararlı üretimler gerçekleştirmek,
Müşterilerimizin beklenti ve istekleri doğrultusunda “Bugün de, yarın da kalite” ilkesinde memnuniyetlerini sağlamak,
Faaliyetlerimizde doğal yaşamı ve doğallığı etkiyecek unsurlardan uzak durmak,
Sektöründe her zaman önde, örnek ve aranılan şirket olmak,
Gelişen teknoloji ve değişen standartlar doğrultusunda sistemimizde sürekli iyileştirme yapmak,
 
Hizmet Politikası
 
Müşterilerimizle ‘paylaşılan değerler’ oluşturabilmek adına geliştirdiğimiz hizmetlerin sürekliliğini ve etkinliğini sağlayabilmek hizmet politikamızın temelini oluşturmaktadır.
 
Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek
Ürün çeşitliliğini sağlamak ve bu doğrultuda en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratarak Amik Süt'e olan güveni oluşturmak.
Müşterilerimizin taleplerine uygun doğrultuda yüksek kalite hedeflerini gözeterek hizmet sunmak
Hedeflerinin dinamiğini oluşturan ‘insan sağlığını koruma bilinci’ çerçevesinde sağlıklı ürün yelpazesini tüketicilerimize ulaştırmak
Amik Süt bu amaçlar doğrultusunda üretici-tüketici eksenindeki dönüşümünün devamlılığını sağlamak hedefini taşımaktadır.

 

Yılların Verdiği Tecrübe,

Teknoloji ve Doğallığın Birleşimi

Teknolojinin Çiftlikteki Lideri

Sizlere sunduğumuz bu geleneksel lezzetleri insan sağlığını gözeterek yüksek teknolojiye sahip tesisimizde özenle üretiyoruz.

Kalite

Anadolu’nun özlem duyulan gerçek geleneksel lezzetlerine sahip çıkarak üretim yapıyor ve yine Anadolu’nun lezzet anlayışına uygun olarak damağınızı çatlatan gerçek lezzetler için çalışıyoruz.

Güvenilir Lojistik

Sevkiyat esnasında ürünlerimizin kalitesini ve aynı zamanda çevreyi korumak amacıyla; araçlarımızın her kilometresinde “Isı, hız ve sarsıntı kontrolü yaparak” en güvenli şekilde, en yüksek kalitede ve en optimum zamanda lojistiğimizi tamamlamak önceliğimizdir.